تبلیغات
بهترین تر - زمان برگزاری رقابت های ورزشکاران ایرانی در المپیک 2012 لندن

بهترین ها را با ما تجربه کنید...

زمان برگزاری رقابت های ورزشکاران ایرانی در المپیک 2012 لندن

نویسنده :محمد
تاریخ:چهارشنبه 4 مرداد 1391-04:04 ب.ظ

behtarintar.mihanblog.com

كاروان ورزشی ایران 54 سهمیه المپیك 2012 لندن به دست آورد كه این ملی پوشان درست در روز مراسم افتتاحیه رقابت های خود را آغاز خواهند كرد و تا روز آخر، ایرانی ها برای كسب مدال با رقیبان خود مبارزه خواهند كرد. البته محمدرضا رودكی به دلیل مصدومیت و جواد محجوب به دلیل بیماری، مسابقه نخواهند داد تا جودوی ایران ورزشكاری را به روی تاتامی نفرستد.

ششم مرداد (27 جولای) كه درست روز مراسم افتتاحیه بازی ها است، دو كماندار ایران یعنی میلاد وزیری و زهرا دهقان به رقابت با رقبا می پردازند و در روز پایانی بازی های المپیك، دو شانس مدال كاروان ایران یعنی مهدی تقوی و رضا یزدانی، دو ملی پوش كشتی آزاد در صبح روز مراسم اختتامیه به مصاف حریفان خواهند رفت.

برنامه روزشمار 52 ملی پوش كاروان ایران در بازیهای المپیك به ترتیب زیر است: (ساعت ها به وقت تهران است)
.
.
.
(در رشته هایی مانند بوكس، دو و میدانی، تنیس روی میز، شنا و ... تنها برنامه دور اول مسابقات ایرانی ها در این برنامه لحاظ شده و با صعود به مرحله بعد باید در روزهای دیگر به رقابت با حریفان بپردازند.)

جمعه 6 مرداد ( 27 جولای)

ساعت 12:30: تیر و كمان مردان – میلاد وزیری - مسابقه تعیین رنکینگ (ورزشگاه Lord's Cricket Ground)

ساعت 16:30: تیرو كمان زنان – زهرا دهقان - مسابقه تعیین رنکینگ (ورزشگاه Lord's Cricket Ground)

شنبه 7 مرداد (28 جولای)

ساعت 11:45 صبح: تیراندازی 10 متر تفنگ بادی زنان – مه لقا جام بزرگ و الهه احمدی - (ورزشگاه Royal Artillery Barracks)

از ساعت 12:30: تنیس روی میز زنان – ندا شهسواری – دور مقدماتی (ورزشگاه Excel)

از ساعت 13:15: تنیس روی میز مردان – نوشاد عالمیان – دور مقدماتی (ورزشگاه Excel)

ساعت 13:30: دوچرخه سواری جاده – مهدی سهرابی و امیر زرگری (در حومه لندن)

ساعت 15:30: تیراندازی 10 متر تپانچه بادی مردان – ابراهیم برخورداری - (ورزشگاه Royal Artillery Barracks)

ساعت 16: رویینگ تک نفره سنگین وزن مردان – محسن شادی - (ورزشگاه Eton Dorney)

ساعت 17: رویینگ تک نفره سنگین وزن زنان – سولماز عباسی - (ورزشگاه Eton Dorney)

یكشنبه 8 مرداد (29 جولای)

از ساعت 14: شمشیربازی سابر – مجتبی عابدینی- مرحله یک شصت و چهارم (ورزشگاه ExCel)

از ساعت 18 تا یك بامداد 9 مرداد: بوكس وزن 69 كیلوگرم – امین قاسمی پور- دور اول (ورزشگاه ExCel)

دوشنبه 9 مرداد (30 جولای)

ساعت 12:30: تیر و كمان مردان – میلاد وزیری - مسابقه حذفی (ورزشگاه Lord's Cricket Ground)

ساعت 12:56: تیر و كمان زنان – زهرا دهقان - مسابقه حذفی (ورزشگاه Lord's Cricket Ground)

از ساعت 18:15 تا 01:15: بوكس وزن 81 كیلوگرم – احسان روزبهانی – دور اول - (ورزشگاه ExCel)

سه شنبه 10 مرداد (31 جولای)

ساعت 13:30: شنا 100 متر آزاد- محمد بیداریان- دور مقدماتی (ورزشگاه Aquatics Center)

از ساعت 18:15 تا 01:15: بوكس وزن 64 كیلوگرم – مهدی طلوتی- دور اول (ورزشگاه ExCel)

چهارشنبه 11 مرداد (1 آگوست)

از ساعت 18 تا 1 بامداد: بوكس وزن 91 كیلوگرم- علی مظاهری (ورزشگاه ExCel)

ساعت 17:45: دوچرخه سواری تایم تریل انفرادی – علیرضا حقی (Hampton Court Palace)

پنج شنبه 12 مرداد (2 آگوست)

جواد محجوب، جودوكار ایران در این روز رقابت داشت كه به دلیل بیماری گوارشی از شركت در رقابت های المپیك بازماند.

جمعه 13 مرداد (3 آگوست)

ساعت13:30: پرتاب وزنه – امین نیک فر (ورزشگاه المپیک)

ساعت 14:45: پرتاب چکش – کاوه موسوی (ورزشگاه المپیک)

ساعت22:30: وزنه برداری دسته 85 كیلوگرم - سهراب مرادی و کیانوش رستمی (ورزشگاه ExCel)

ساعت23:20: پرش طول – محمد ارزنده (ورزشگاه المپیک)

شنبه 14 مرداد (4 آگوست)

ساعت13:30: دو و میدانی 100 متر - رضا قاسمی (ورزشگاه المپیک)

ساعت 14:05: دوومیدانی 400 متر – سجاد هاشمی آهنگری (ورزشگاه المپیک)

ساعت20:30: پیاده روی 20 کیلومتر – ابراهیم رحیمیان (ورزشگاه المپیک)

ساعت22:30: وزنه برداری دسته 94 كیلوگرم- سعید محمد پور (ورزشگاه ExCel)

یكشنبه 15 مرداد (5 آگوست)

از ساعت 16:30: كشتی فرنگی وزن 55 كیلوگرم – حمید سوریان (ورزشگاه ExCel)

دوشنبه 16 مرداد (6 آگوست)

ساعت13: قایقرانی کایاک تک نفره 1000 متر مردان - احمدرضا طالبیان

ساعت13:30: پرتاب دیسک مرحله مقدماتی – احسان حدادی (ورزشگاه المپیک)

ساعت 14:15: پرتاب وزنه زنان مرحله مقدماتی – لیلا رجبی (ورزشگاه المپیک)

ساعت14:20: دوی 800 متر مرحله اول - سجاد مرادی (ورزشگاه المپیک)

ساعت16:30: كشتی فرنگی وزن 60 کیلوگرم امید نوروزی - وزن 84 کیلوگرم حبیب الله اخلاقی – وزن 120 كیلوگرم بشیر باباجان زاده (ورزشگاه ExCel)

ساعت22:30: وزنه برداری دسته 105 كیلوگرم - نواب نصیر شلال (ورزشگاه ExCel)

سه شنبه 17 مرداد (7 آگوست)

ساعت13:40: كایاك تك نفره 500 متر زنان - آرزو حكیمی

ساعت13:40: دوی 110 متر با مانع - روح الله عسگری (ورزشگاه المپیک)

ساعت 16:30: كشتی فرنگی وزن 66 کیلوگرم سعید عبدولی و 96 كیلوگرم قاسم رضایی (ورزشگاه ExCel)

ساعت 23:15: پرتاب دیسک، فینال – احسان حدادی (در صورت صعود) (ورزشگاه المپیک)

ساعت23:25: دوی 800 متر، نیمه نهایی – سجاد مرادی (در صورت صعود) (ورزشگاه المپیک)

ساعت22:30: وزنه برداری دسته 105+ كیلوگرم – بهداد سلیمی و سجاد انوشیروانی (ورزشگاه ExCel)

چهارشنبه 18 مرداد (8 آگوست)

ورزشكاران ایرانی در این روز رقابت ندارند.

پنج شنبه 19 مرداد (9 آگوست)

از ساعت 12:45: تكواندو وزن 68 كیلوگرم – محمد باقری معتمد (ورزشگاه ExCel)

جمعه 20 مرداد (10 آگوست)

ساعت 12:30: تكواندو وزن 80 كیلوگرم مردان، یوسف کرمی و 67 كیلوگرم زنان سوسن حاجی پور (ورزشگاه ExCel)

ساعت 13:42: قایقرانی كایاك200 متر زنان – آرزو حکیمی (ورزشگاه Eton Dorney)

ساعت 16:30: كشتی آزاد وزن 55 کیلوگرم حسن رحیمی و 74 كیلوگرم صادق گودرزی (ورزشگاه ExCel)

شنبه 21 مرداد (11 آگوست)

از ساعت 16:30: كشتی آزاد وزن 60 كیلوگرم مسعود اسماعیل پور، وزن 84 کیلوگرم احسان لشگری و 120 کیلوگرم کمیل قاسمی (ورزشگاه ExCel)

یكشنبه 22 مرداد (12 آگوست)

از ساعت 12:30 صبح: كشتی آزاد وزن 66 کیلوگرم مهدی تقوی و 96 كیلوگرم رضا یزدانی (ورزشگاه ExCel)

نوع مطلب : ورزشی